Uromedyk

Porady i Zabiegi w NZOZ „Uromedyk” wykonywane są zarówno w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia  oraz  komercyjnie. Oferujemy Państwu pełen profil konsultacji urologicznych.

Uromedyk

Przychodnia urologiczna

NFZ

Konsultacje urologiczne w połączeniu z badaniem ultrasonograficznym, procedury diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i zabiegi w trybie jednodniowym z zakresu urologii w naszej Przychodni Urologicznej odbywają się w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak również w ramach porad komercyjnych.

Pacjenci zgłaszający się do Poradni w ramach NFZ zobowiązani są do okazania skierowania z POZ oraz dowodu osobistego.

W przypadku braku skierowania pobierana będzie opłata za wizytę.

Godziny przyjęć 

Konsultacje urologiczne w połączeniu z badaniem ultrasonograficznym, procedury diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i zabiegi w trybie jednodniowym z zakresu urologii w naszej Przychodni Urologicznej odbywają się w ramach porad komercyjnych.

W ramach usług komercyjnych mogą Państwo skorzystać również z konsultacji specjalisty radioterapii onkologicznej oraz specjalistów rehabilitacji urologicznej .

Szczegółowy harmonogram przyjęć obok:

Godziny przyjęć 

Zakres naszych usług

Poradnia urologiczna

Zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu moczowego i płciowego męskiego. Do urologa mogą zgłaszać się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W naszej poradni pracuje wykwalifikowana kadra lekarzy,  którzy swoje doświadczenie zdobyli w trakcie wieloletniej pracy w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Poradnia radioterapii onkologicznej

Poradnia oferuje konsultacje z zakresu radioterapii onkologicznej.

Poradnia fizjoterapii

Składa się z szeregu zabiegów i  ćwiczeń, które pozwalają zmniejszyć dysfunkcje pęcherza moczowego, nerwów i mięśni dna miednicy, uzupełniając leczenie farmakologiczne czy operacyjne. Może też być stosowana zachowawczo, aby zapobiegać problemom urologicznym pojawiającym się wraz z wiekiem.

Dlaczego warto?

Wykwalifikowani specjaliści

Ogromne doświadczenie

Kompleksowe leczenie

Nowoczesny sprzęt

Nasza kadra

Nasi lekarze dzięki wieloletniej pracy w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii mają wiedzę niezbędną do prowadzenia dogłębnej, nowoczesnej diagnostyki chorób urologicznych ( min wykonywanie biopsji rdzeniowych stercza pod kontrolą TRUS oraz biopsji fuzyjnych MRI.) oraz posiadają umiejętności w przeprowadzaniu zabiegów operacyjnych w pełnym zakresie urologii, poczynając od stulejki, przez operacje prostaty, nerek, moczowodów, pęcherza moczowego, a kończąc na najbardziej rozległych i skomplikowanych operacjach z zakresu onkologii urologicznej (min radykalne prostatektomie laparoskopowe, cystektomie  radykalne z odtworzeniem ciągłości dróg moczowych i rekonstrukcją w postaci zastępczych pęcherzy jelitowych).

Dojazd

Kontakt

info@uromedyk.com

Ul. Wapiennikowa 2, 25-001 Kielce

41 362 44 11

509 925 631